Na 8h
Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Toby - Milan; Loki - David; Jessika - Luděk; Heimdall - Šárka; Ax - Martina; Drak - Stanislav; Kendy - Marcela; Ron - Robert; Maximus - Michaela; Endy - Lucka; Akeem - Renata; Rita - David; Agy - Jaromír.
Na 9h
Eny - Monika; Arya - Jan; Arny - Katka; Kessy - Šárka; Zara - Martina;
Hanička - Naďa; Ben - Hana; Bibu - Jitka; Quinn - Petr; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Ari - Věra; Brenda - Nikol; Charlie - Tomáš.
Na 10h
Regina - Šárka; Rebeca - Petra; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Falco - Magdaléna; Rita - Simona; Rocky - Oto; Astor - Michaela; Max - Ivana; Bailey - Tereza.
Na 11h
Dyk - Lucie; Amigo - Jan; Akim - Jana; Hatsu - Miloš; Chily - Jan; Sam - Josef; Gleny - Sabina; Janek - Jana.
Na 12h
Clea + Dalila - Ludvík; Buddy - Dmytro; Arny - Lenka; Gerry - Martin; Gusty - Petra.
V sobotu 20.11. a v neděli 21.11. se stejně jako v sobotu 11.12. a v neděli 12.12. 2021 konat nebudou!
Na 8h
Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Toby - Milan; Loki - David; Jessika - Luděk; Heimdall - Šárka; Ax - Martina; Drak - Stanislav; Kendy - Marcela; Ron - Robert; Maximus - Michaela; Endy - Lucka; Akeem - Renata; Rita - David; Agy - Jaromír.
Na 9h
Eny - Monika; Arya - Jan; Arny - Katka; Kessy - Šárka; Zara - Martina;
Hanička - Naďa; Ben - Hana; Bibu - Jitka; Quinn - Petr; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Ari - Věra; Brenda - Nikol; Charlie - Tomáš.
Od 10h obrany
Na 11h
Regina - Šárka; Rebeca - Petra; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Falco - Magdaléna; Rita - Simona; Rocky - Oto; Astor - Michaela; Max - Ivana; Bailey - Tereza.
Na 12h
Dyk - Lucie; Amigo - Jan; Akim - Jana; Hatsu - Miloš; Chily - Jan; Sam - Josef; Gleny - Sabina; Janek - Jana.
Na 13h
Clea + Dalila - Ludvík; Buddy - Dmytro; Arny - Lenka; Gerry - Martin; Gusty - Petra.
Na 8h
Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Toby - Milan; Loki - David; Jessika - Luděk; Heimdall - Šárka; Ax - Martina; Drak - Stanislav; Kendy - Marcela; Ron - Robert; Maximus - Michaela; Endy - Lucka; Akeem - Renata; Rita - David; Agy - Jaromír.
Na 9h
Eny - Monika; Arya - Jan; Arny - Katka; Kessy - Šárka; Zara - Martina;
Hanička - Naďa; Ben - Hana; Bibu - Jitka; Quinn - Petr; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Ari - Věra; Brenda - Nikol; Charlie
Od 10h obrany
Na 11h
Regina - Šárka; Rebeca - Petra; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Falco - Magdaléna; Rita - Simona; Rocky - Oto; Astor - Michaela; Max - Ivana.
Na 12h
Dyk - Lucie; Amigo - Jan; Akim - Jana; Hatsu - Miloš; Chily - Jan; Sam - Josef; Gleny - Sabina; Janek - Jana.
Na 13h
Clea + Dalila - Ludvík; Buddy - Dmytro; Arny - Lenka; Gerry - Martin; Gusty - Petra.
V 8h:
Eny - Monika; Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Heimdall - Šárka; Ax - Martina;Toby - Milan; Arya - Jan; Ron - Robert; Drak - Stanislav; Loki - David; Jessika - Luděk;
V 9h:
Kendy - Marcela; Arny - Katka; Agy - Jaromír; Rita - David; Akeem - Renata; Kessy - Šárka; Endy - Lucka; Zara - Martina; Hanička - Naďa; Ben - Hana; Maximus - Michaela.
V 10h:
Bibu - Jitka; Quinn - Petr;Regina - Šárka; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Sam - Josef; Ari - Věra; Brenda - Nikol.
V 11h:
Rebeca - Petra; Janek - Jana; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Gerry - Martin; Gusty - Petra; Hatsu - Miloš; Dyk - Lucie; Amigo - Jan; Gleny - Sabina; Bailey - Tereza; Falco - Magdaléna.
Ve 12h:
Nově příchozí.
Kdo se nenašel mezi cvičícími, pravděpodobně nemá zaplacený na tento rok členské poplatky, nebo odevzdanou přihlášku. Pokud je tomu tak, napište SMSku Lence 420728845676.
V 8h:
Eny - Monika; Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Heimdall - Šárka; Ax - Martina;Toby - Milan; Arya - Jan; Ron - Robert; Drak - Stanislav; Loki - David.
V 9h:
Kendy - Marcela; Arny - Katka; Agy - Jaromír; Rita - David; Akeem - Renata; Kessy - Šárka; Endy - Lucka; Zara - Martina; Hanička - Naďa; Ben - Hana; Maximus - Michaela.
V 10h:
Bibu - Jitka; Quinn - Petr;Regina - Šárka; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Sam - Josef; Ari - Věra; Brenda - Nikol.
V 11h:
Rebeca - Petra; Janek - Jana; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Gerry - Martin; Gusty - Petra; Hatsu - Miloš.
Ve 12h:
Nově příchozí.
Kdo se nenašel mezi cvičícími, pravděpodobně nemá zaplacený na tento rok členské poplatky, nebo odevzdanou přihlášku. Pokud je tomu tak, napište SMSku Lence 420728845676.
O víkendu 16.10 a 17.10. se výcvik neuskuteční.
V neděli 10.10. proběhne výcvikový den.
Přijďte alespoň deset minut před začátkem výcviku vaší skupiny, aby jste byli pes i Vy připraveni včas.
V případě pozdního příchodu nebudete vpuštěni do již probíhajícího výcviku. Zamezíme tím rušení výcviku skupiny jako kompaktního celku.
V 8h:
Eny - Monika; Claudy - Elena; Farir - Kristýna; Heimdall - Šárka; Ax - Martina;Toby - Milan; Arya - Jan; Ron - Robert; Drak - Stanislav; Loki - David.
V 9h:
Kendy - Marcela; Arny - Katka; Agy - Jaromír; Rita - David; Akeem - Renata; Kessy - Šárka; Endy - Lucka; Zara - Martina; Hanička - Naďa; Ben - Hana; Maximus - Michaela.
V 10h:
Bibu - Jitka; Quinn - Petr;Regina - Šárka; Bailey - Kristýna; Jack - Jitka; Rex - Vladimír; Blue - Růžena; Thor - Pavla; Sam - Josef; Ari - Věra.
V 11h:
Rebeca - Petra; Janek - Jana; Bibi - Darina; Ayla - Natálie; Ember - Jakub; Gerry - Martin; Gusty - Petra; Hatsu - Miloš.
Ve 12h:
Nově příchozí.
Kdo se nenašel mezi cvičícími, pravděpodobně nemá zaplacený na tento rok členské poplatky, nebo odevzdanou přihlášku. Pokud je tomu tak, napište SMSku Lence 420728845676.
V sobotu 2.10., ani v neděli 3.10. z technckých důvodů výcvik nebude.
Brigáda v sobotu 2.10. ve 13h platí.
8:00 členové, věk psa 4 roky a více
9:00 členové, věk psa 2-4 roky
10:00 členové, věk psa do 2 let
10:00 začátek obran - pořadí určuje výcvikář
11:00 nově příchozí + štěňata