Novinky

Světový rekord

Před necelou hodinou byl na našem hřišti v Quadrupedu hozen nový ženský světový rekord o délce 81,53metrů.

Držitelkou rekordu je Kristýna Nosková a hod chytil Mejzí neboli Amazing Cloudy ranč.

Vítězem v mužské kategori se stal Jiřka Piskoř s fenkou Borderkolie Attractive Abbygale Fast and Foolish.


Židlochovické tlapkání - 31.5.2014

Srdečně Vás zveme na první akci, tohoto druhu pod záštitou KK Židlochovice. Jedná se o minitrečík (cca 16 km). Vzhledem k tomu, že se jedná o naši prvotinu, nechtěli jsme své organizační schopnosti přecenit a proto tato délka trati.


Termíny vývciků

Termíny výcviků v březnu (vždy od 10h obrany):

9.3., 15.3., 23.3., 30.3.

Kdo ze členů chce dostávat upozornění na výcviky mailem, ať napíše do komentářů v tomto článku svoji mailovou adresu. Nebo do skupiny na FB.


Platby

Preferujeme platby (členské poplatky, zálohy na brigády) na účet, před platbami v hotovosti.

Lenka a Romana


Členský příspěvek na rok 2014

Je potřeba uhradit členský příspěvek na rok 2014 + záloha na brigády dle domluvy na členské schůzi. Společně s poplatkem je nutné vyplnit novou přihlášku - platí i pro stávající členy. Vše je nutné uhradit nejpozději do konce ledna 2014. Členství starý člen 300kč + 500záloha na brigády, nový člen 500Kč + 500Kč záloha na brigády.


5. klubový závod v poslušnosti

     V pondělí 28.10. proběhl již 5. klubový závod v poslušnosti. Tentokrát se konal netradičně na novém pozemku KK (tréninkovém hřišti), tím to bylo pro mnohé psy i psovody težší. I cviky byly vybrány z více zkoušek, nebyly jednostranně zaměřeny. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: Dospělí psi a Štěňata.

     V kategorii dospělých psů se soutěžilo v těchto cvicích: Přivolání, přivolání k noze, sedni-lehni-vstaň, ovladatelnost na vodítku i bez vodítka, odložení za pochodu v leže, v sedě a ve stoje, dlouhodobé odložení, aport, štěkej a zdolání tunelu. Celkově šlo dosáhnou 120 bodů.

     V kategorii štěňata bylo pro ulehčení povoleno používat pamlsky. Soutěžilo se v těchto cvicích: volno, přivolání, sedni-lehni-vstaň, obraty na místě, obraty za pochodu, aport, tunel a odložení. Celkově šlo dosáhnout 100 bodů.

     Pondělní závod byl příjemným svátečním doplňkem. Jen je škoda, že se nezúčastnil větší počet členů.


Židlochovický hafík 2013

Město Židlochovice se již po páté stalo svědkem přehlídky psů s názvem Židlochovický hafík. Akce byla v letošním ročníku přesunuta na říjen, který je pro pejsky přijatelnější, co se teplot týče. Původní červen byl sice krásně slunný, obvyklé teploty okolo 30 stupňů však nečinily pejsky nejšťastnějšími. Nový termín svůj účel splnil nad očekávání a krom studeného větru se mu nedalo nic vytknout.

fotka


Školení figurantů

     V sobotu 7. září jsme se já (Aleš) s Vojtou, Pavlem a Alexem brzy ráno vydali na cestu do Bzence. Konalo se tam totiž školení figurantů.


Židlochovický hafík

hafik

 

Zveme Vás na již pátý ročník regionální výstavy Židlochovický hafík,

která se bude konat dne 5.10.2013 od 14:30 hod. na tréninkovém fotbalovém hřišti v Židlochovicích.


Reportáž z 4. klubového výletu – autor Pavel Boušek

Letošní výlet proběhl v rychlém adrenalinovém tempu...

Z cvičáku jsme vyrazili s mírným zpožděním. Trošku jsme si s Michalem Matysčakem schrupli déle, než bylo zdrávo. Vzbudil nás hanlivý komentář Barbory Helmové: „to jsem zvědavá, jestli budete schopni za 7 minut vyrazit na cestu“ přiznám se hned - nestihli jsme to. Přiznám se i k tomu, že to bylo kvůli mně - jsem děsnej nevejprava, v noci nás totiž zdržel Kapitán... Kapitán Morgan. :D Zanedlouho se objevil i Rudolf Jati a vyrazili jsme na cestu.


« | 110 11 12 13 14 15 16 | »
Poslušnost
Obrany
Agility
Stopy
platinum
© 2013 Pavol Mikulička & Barbora Helmová, palo.mikulicka@gmail.com