Novinky

Školení figurantů

     V sobotu 7. září jsme se já (Aleš) s Vojtou, Pavlem a Alexem brzy ráno vydali na cestu do Bzence. Konalo se tam totiž školení figurantů.


Židlochovický hafík

hafik

 

Zveme Vás na již pátý ročník regionální výstavy Židlochovický hafík,

která se bude konat dne 5.10.2013 od 14:30 hod. na tréninkovém fotbalovém hřišti v Židlochovicích.


Reportáž z 4. klubového výletu – autor Pavel Boušek

Letošní výlet proběhl v rychlém adrenalinovém tempu...

Z cvičáku jsme vyrazili s mírným zpožděním. Trošku jsme si s Michalem Matysčakem schrupli déle, než bylo zdrávo. Vzbudil nás hanlivý komentář Barbory Helmové: „to jsem zvědavá, jestli budete schopni za 7 minut vyrazit na cestu“ přiznám se hned - nestihli jsme to. Přiznám se i k tomu, že to bylo kvůli mně - jsem děsnej nevejprava, v noci nás totiž zdržel Kapitán... Kapitán Morgan. :D Zanedlouho se objevil i Rudolf Jati a vyrazili jsme na cestu.


Coursing

V sobotu 3.8.2013 konečně nastal den dlouho očekávaného, a důsledně plánovaného, coursingu v Židlochovicích. V pátek večer jsme na poslední chvíli dodělávali brány na čerstvě oploceném hřišti, aby v sobotu v deset hodin ráno mohla akce na plno vypuknout. Coursing Team chovatelské stanice Roztocká hvězda dorazil v předstihu již v pátek v podvečer, a hned jsme se pustili do obhlídky terénu a dolaďování nadcházejících dvou dní.


Úspěch Clary a Pavla

Druhého srpna 2013 úspěšně složila Clara Grey Střípek snů společně s Pavlem zkoušku ZPU 1.

Rozhodčím byl p. L. Novák.

Gratulujeme.


« | 19 10 11 12 13 14 15 | »
Poslušnost
Obrany
Agility
Stopy
platinum
© 2013 Pavol Mikulička & Barbora Helmová, palo.mikulicka@gmail.com