Novinky

Výcviky v srpnu

Neděle 25.8.2019 
  
nově příchozí od 17:00 
skupina 1 a 2 od 18:00 
ostatní od 19:00 
  

Víkend 31.8. a 1.9. bude výcvik probíhat celý den. Bude k dispozici gril, takže kdo bude chtít, vemte si něco na grilování.
Na tento víkend si s sebou přineste dost jídla a pití, pamlsky, hračky, náhubek, úvaz do země, krátké a dlouhé vodítko, popřípadě jiné výcvikové pomůcky a hlavně dobrou náladu. Kdo bude chtít přespat, vemte si stan a není problém.
V sobotu 31.8. od cca 10:00 a v neděli 1.9. od cca 8:00 se budeme věnovat výcviku stop. Bude možná i individuální domluva na místě, ale je lepší teorii probírat s více zájemci najednou. Vybavení potřebné na stopy (větší množství pamlsků, které váš psík opravdu zbožňuje, dva až tři vaše předměty do stopy-třeba pamlskovníky, dále postroj, stopovací vodítko, záznamník a psací potřeby).
Obrany bude možné cvičit v sobotu k večeru a v neděli dopoledne po stopách. Pokud nebude moc vedro, tak i v průběhu po individuální domluvě.
Po celý víkend bude možné cvičit poslušnost, můžeme házet psům diskem, můžeme si zaběhat s nimi i bez nich. Uděláme si čas i na často kladené dotazy např. lovení cyklistů a podobně.
V sobotu i v neděli bude možné cvičit Agility po domluvě s trenérkou.
Těšíme se na Vaši účast.
PS: Seznamte se prosím předem všichni s platnou směrnicí chování a pohybu v areálu klubu.
Děkuji.

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedm:
Poslušnost
Obrany
Agility
Stopy
platinum
© 2013 Pavol Mikulička & Barbora Helmová, palo.mikulicka@gmail.com