Novinky

Reportáž z 4. klubového výletu – autor Pavel Boušek

Letošní výlet proběhl v rychlém adrenalinovém tempu...

Z cvičáku jsme vyrazili s mírným zpožděním. Trošku jsme si s Michalem Matysčakem schrupli déle, než bylo zdrávo. Vzbudil nás hanlivý komentář Barbory Helmové: „to jsem zvědavá, jestli budete schopni za 7 minut vyrazit na cestu“ přiznám se hned - nestihli jsme to. Přiznám se i k tomu, že to bylo kvůli mně - jsem děsnej nevejprava, v noci nás totiž zdržel Kapitán... Kapitán Morgan. :D Zanedlouho se objevil i Rudolf Jati a vyrazili jsme na cestu.

Po chvilce jsme došli do obce Uherčice, kde jsme se občerstvili a pokračovali dále cestou mezi poli a vinohrady do Popic. Zde jsme se zastavili v jedné strašné hospodě, kde neuměli usmažit ani řízek a počkali na Pavlínku Maškovou & Davida. Poté jsme se vydali směrem na Šakvice k 3. Novomlýnské nádrži. Zde nás pro zdravotní indispozici opustil Michal. Zato se k nám přidal Palo Mikulička. Nicméně tento stav neměl dlouhého trvání, asi po kilometru (nebo snad o něco dále) chůze jsme zašli ukojit hlad a žízeň do hospody v kempu Mars. Zde došlo k politováníhodnému incidentu, kdy Clara ukousla Luně kus ucha :( a Bára s Palem odjeli do Brna na veterinu. Zbytek výpravy pokračoval do obce Bulhary, kde u místního hostince budila ČSV pozornost, dle mého až téměř nežádoucí. K spánku jsme se kvůli komárům uložili co nejdále od Dyje, za místním fotbalovým hřištěm. Ráno po snídani jsme došli kousek do Lednice, kde jsme letošní výlet ukončili.

Jediný Ruda ušel celou trasu výletu o délce 38.5 km (od KK Židlochovice k zámku Lednice). Tímto mu vzdávám hold a navrhuji vedení KK Židlochovice, aby Rudovi a jeho věrné čtyřnohé společnici Sáře, udělilo titul "TURISTÉ ROKU 2013 KK ŽIDLOCHOVICE".

Účastníci výletu:

Bára + Bea Luna z Kopáčkova dvora

Palo + Esso z Kopáčkova dvora

Michal + Enny z Kopáčkova dvora

Ruda + Sára

Pavlína, David + Baltazar de Molay

já + Clara Grey Střípek snů, Don Tawy a Karlík

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedm:
Poslušnost
Obrany
Agility
Stopy
platinum
© 2013 Pavol Mikulička & Barbora Helmová, palo.mikulicka@gmail.com